Holowanie samochodu Świecko

ZADZWOŃ DO NAS: +48 604 381 555

Dlaczego warto do nas zadzwonić po pomoc ?

Holowanie samochodu Świecko

SZYBKO

Szybki dojazd na miejsce zdarzenia to nasza dewiza. Gdy będziesz potrzebował holowania samochodu w Świecku masz 100% pewności, że robimy wszystko co w naszej mocy aby dojechać do ciebie w jak najkrótszym czasie a doświadczenie pomaga nam w wyborze najkrótszej drogi dojazdu.
Holowanie samochodu Świecko

TANIO

Jeżeli nie korzystałeś z holowania samochodu w miejscowości Świecko, pewnie zastanawiasz się ile może kosztować taka usługa. Zadzwoń pod numer +48 604 381 555 a usłyszysz, że mamy najlepsze ceny na rynku i a konkurencja pozostaje daleko w tyle. Jak nam nie wierzysz obdzwoń konkurencję.
Holowanie samochodu Świecko

SOLIDNIE

Jeżeli cenisz sobie swój czas i pieniądze to dobrze, że jesteś na naszej stronie internetowej . Z nami Holowanie samochodu w miejscowości Świecko to gwarancja dobrze wykonanej roboty. Dzięki profesjonalnemu podejściu nasi klienci są zadowoleni i nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego samochodu.
Holowanie samochodu Świecko

24H/7

Potrzebne Holowanie samochodu w miejscowości Świecko ? Pełnimy służbę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni roku. Możesz do nas dzwonić każdego dnia, o każdej porze a udzielmy Ci pomocy jakiej potrzebujesz. Zapamiętaj sobie nasz nr telefonu, nie wiadomo kiedy może Ci się przydać.

SZYBKO - TANIO - SOLIDNIE

O nas

Nasza firma oferuje całodobową Pomoc drogową oraz holowanie na lawecie w okolicach miasta Świecko, a także transport na autolawecie samochodu i osób z Niemiec do Polski na autostradach A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93 i innych. Gwarantujemy najniższe ceny, szybki wyjazd lawety na miejsce zdarzenia, naprawę na miejscu awarii lub w Polsce w warsztacie 24h. Nasza oferta obejmuje naprawę i autoholowanie na lawecie samochodów osobowych, terenowych, sportowych oraz dostawczych.
Holowanie samochodu Świecko

ZABIERAMY 6 OSÓB

NAPRAWA NA MIEJSCU

WARSZTAT SAMOCHODOWY

3

AUTOLAWETY

1900000

PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW

12

LAT DOŚWIADCZENIA

9850

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

NIE ZWLEKAJ. WYBIERZ NUMER LUB KLIKNIJ

OPINIE KLIENTÓW

Opinie z naszego Facebooka oraz map Google
Konkretnie i w dobrej cenie. Transport z Niemiec przebiegł niezwykle gładko. Warto mieć ich numer w telefonie. Zdecydowanie pomagają w trudnych sytuacjach na trasie.

Adam Wit

★★★★★

Telefon do nich dostałam od innego kierowcy, który zatrzymał się na drodze. Byłam w ogromnym stresie, ale zaraz po przyjeździe lawety udzielił mi się spokój ekipy z pomocy drogowej. Bardzo skuteczni !!!

Barbara Mazur

★★★★★

Ewakuowali mnie z niemieckiej autostrady, bardzo sprawny przewóz lawetą, niewygórowane ceny za usługi. Bardzo konkretna pomoc drogowa. Zdecydowanie najwyższa ocena!!!

Andrzej Grzelak

★★★★★

Bardzo sprawnie działająca pomoc drogowa. Po przyjeździe sami zajęli się wszystkim. Byłam dość mocno zestresowana, więc tym bardziej jestem wdzięczna za okazaną pomoc w tak fachowy sposób. Polecam gorąco !!!

Aneta Bytom

★★★★★

Serdecznie polecam tego Pana ! Jest bardzo pomocny, uprzejmy i miły ! I przede wszystkim bardzo kompetentny, działa bardzo szybko i o każdej porze dnia i nocy można do niego dzwonić w sprawie pomocy 🙂

katarzyna nowakowska

★★★★★

OFERTA

Aktualności

Aktualności, informacje z trasy, ciekawostki
Pomoc drogowa Niemcy

Awaria podczas podróży

Bardzo często jest tak, że wyjeżdżamy za granicę, ale nie mamy pewności, czy nasz samochód dotrze do celu. Czy nie […]

Kiedy auto odmawia posłuszeństwa

Kiedy auto odmawia posłuszeństwa

Jesteście właścicielami samochodów osobowych lub innych pojazdów? Na pewno zdajecie sobie sprawę, że kiedyś auto może odmówić Wam posłuszeństwa. Taki […]

Jak poprawnie zgłaszać miejsce wypadku

Jak poprawnie zgłaszać miejsce wypadku

Warto zapamiętać ! Dzięki podaniu tych informacji pomocy drogowej, służbom ratunkowym zdecydowanie szybciej znajda twoja lokalizację.

Holowanie w Niemczech

Holowanie w Niemczech

Nie zawsze znalezienie lawety w Niemczech jest takie łatwe, jak może się wydawać. O ile więc nie chcesz korzystać z […]